A A A

Informacja dla zwiedzających wystawę

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH EKKR

Sala sportowa

ul. Strumykowa 21

Warszawa - Białołęka

               01/02 grudnia 2018 r.            

 

 

Szanowni Państwo

 

Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej  Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 01/02 grudnia 2018  r. w Hali sportowej, ul. Strumykowa 21,Warszawa - Białołęka..

Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też  ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć Państwa razem z dziećmi.

Zapraszamy  na pełne emocji finały (Best in Show), czyli w wybór  najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela - godz. 16.00).

W sobotę atrakcją dla zwiedzających będzie odzdzielne BEST IN SHOW kociąt w wieku 7-10 miesięcy.

Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

 

Każdy z Państwa, zapewne ma też swoją ulubioną rasę. Dla tych, którzy mają zamiar nabyć kota rasowego, wystawa będzie okazją, do nawiązania kontaktu z jej hodowcami, z której warto skorzystać. Na samej wystawie obowiązuje zakaz sprzedaży kotów.

Wszyscy hodowcy, którzy biorą udział w wystawie prowadzą legalne hodowle i  należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane przez Word Cat Congres.  Do WCC należą takie organizacje jak: FIFE, WCF, TICA i CFA.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających:

 sobota (01.12.2018) w godz. 9.30 – 18.00

niedziela (02.12.2018) w godz. 9.30 – 17.00

 

Bilety będą w kasie  na miejscu.          

Ceny biletów:

Bilet normalny – 15.00 zł.

Bilet ulgowy - 10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)

Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

 

Zarząd

Elitarnego Klubu Kota Rasowego

 www.ekkr.waw.pl

email: klub.ekkr@gmail.com