A A A

Informacja dla zwiedzających wystawę

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH EKKR

 W PGE NARODOWY

               24/25 lutego 2018 r.            

 

 

Szanowni Państwo

 

Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej  Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 24/25 lutego 2018  r. w GALERII PGE NARODOWY.

Zwiedzający przybywający na wystawę transportem miejskim wchodząna  na teren Stadionu bramami nr 1 i 2, a na wystawę przez RECEPCJĘ GŁÓWNĄ od strony bramy nr 1 (od strony Ronda Waszyngtona).

 

Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też  ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć Państwa razem z dziećmi.

Zapraszamy  na pełne emocji finały (Best in Show), czyli w wybór  najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela - godz. 16.00).

W sobotę atrakcją dla zwiedzających będzie odzdzielne BEST IN SHOW kociąt w wieku 4-7miesięcy, czyli wybór najpiękniejszego kociaka wystawy

Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

 

Każdy z Państwa, zapewne ma też swoją ulubioną rasę. Dla tych, którzy mają zamiar nabyć kota rasowego, wystawa będzie okazją, do nawiązania kontaktu z jej hodowcami, z której warto skorzystać. Na samej wystawie obowiązuje zakaz sprzedaży kotów.

Wszyscy hodowcy, którzy biorą udział w wystawie prowadzą legalne hodowle i  należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane przez Word Cat Congres.  Do WCC należą takie organizacje jak: FIFE, WCF, TICA i CFA.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających:

 sobota (02.12.2017) w godz. 9.30 – 18.00

niedziela (03.12.2017) w godz. 9.30 – 17.30

 

Bilety będą do nabycia internetowo:

http://www.eventim.pl/ekkr

https://goout.net/pl/warszawa/

oraz w kasie  na miejscu.          

Ceny biletów:

Bilet normalny – 15.00 zł.

Bilet ulgowy - 10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)

Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

 

Zarząd

Elitarnego Klubu Kota Rasowego

 www.ekkr.waw.pl

email: klub.ekkr@gmail.com